Ekspresowa S19 sparaliżowana: pojazd uderzył w barierę energochłonną
Na ekspresowej drodze S19, pomiędzy węzłami Kraśnik Południe i Kraśnik Północ, występują problemy z płynnym przepływem ruchu.
W miejscowości Słodków Pierwszy, na pasie prowadzącym w stronę Rzeszowa, doszło do zdarzenia drogowego. Samochód osobowy zderzył się tam z barierą energochłonną.
Nie obyło się bez utrudnień. Zderzenie spowodowało częściowe blokowanie prawego pasa ruchu oraz pasa awaryjnego. Kierowcy muszą korzystać jedynie z lewego pasa, co znacząco wpływa na płynność przepływu pojazdów.
Na tę chwilę nie ma informacji na temat osób poszkodowanych w wyniku tego zdarzenia.

Biesiada po Urzędowsku: Rynek zamknięty w niedzielę!
MPK w obiektywie: nostalgiczne wspomnienia autobusów
Kraśnik z nowym ciężarowym MAN-em: modernizacja floty dla lepszej jakości dróg!
Koniec legendy: Ostatni Autosan opuszcza MPK Kraśnik
Nowy ambulans w Kraśniku – inwestycja w zdrowie mieszkańców
Mrozy obniżają zasięg elektryków o 30 proc. – więcej przestojów w kursach!
Hipopotam Hipciu uczy przedszkolaki wartości cierpliwości
Literackie pasje seniorów: emocje i nowe odkrycia w bibliotece
Krajowy Trening Pierwszej Pomocy w Kraśniku – zdobądź umiejętności ratujące życie!
Rodzinne chwile z naturą: Kreatywne popołudnie w bibliotece