Omówienie aspektów bezpieczeństwa Tour de Pologne Women na spotkaniu przedstawicieli drogówki z Lublina i Kraśnika
Przedstawiciele drogówki z Lublina i Kraśnika spotkali się w dniu wczorajszym w naszym powiecie. Celem spotkania było omówienie kwestii związanych z bezpieczeństwem podczas nadchodzącego wyścigu kolarskiego dla pań – Tour de Pologne Women. W trakcie zebrania przeprowadzona została inspekcja całego szlaku wyścigowego, którego punkt kulminacyjny zaplanowany jest na 29 czerwca w mieście Kraśnik.
W dniu wczorajszym na terenie naszego powiatu miało miejsce robocze spotkanie, którego uczestniczką była przedstawicielka Tour de Pologne Women, Magdalena Sadlecka. Komendę Powiatową w Kraśniku reprezentował Naczelnik lokalnej drogówki, podinsp. Andrzej Stańko. Z kolei Komendę Wojewódzką w Lublinie reprezentował Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego, podinsp. Daniel Czarnecki.
Głównym celem zebrania było omówienie przygotowań i zagadnień związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa podczas wyżej wspomnianego wyścigu kolarskiego. Wydarzenie to odbędzie się już na przełomie czerwca, a jego trasa będzie prowadzić przez takie powiaty jak: krasnostawski, biłgorajski i janowski. Meta wyścigu zlokalizowana będzie w Kraśniku.
Aktualnie z niecierpliwością oczekujemy na to nadchodzące sportowe wydarzenie i staramy się dopracować każdy detal związany z bezpieczeństwem uczestników.

Kraśnik inwestuje w nowoczesną pływalnię – dostępność dla każdego!
Gościeradów na 24. miejscu w rywalizacji Rowerowej Stolicy Polski 2026!
Rajd Rowerowy „Uciekaj przed nałogiem” w Kraśniku: Radość, natura i zdrowy styl życia!
Majówka z Funduszami: Słoneczna niedziela w Kraśniku!
Odkryj letnie żeglarskie przygody z Szkółką Żeglarską w Kraśniku!
Rolkoteka w Kraśniku – wakacyjna przygoda na rolkach dla każdego!
Dachowanie mercedesa na DK74: Szybka akcja OSP Gościeradów
Bohaterowie w pamięci – 67. rocznica Walki o Kościół w Kraśniku Fabrycznym
Kraśnicka policja uczy przedszkolaków, jak bezpiecznie spędzać wakacje
Wakacyjne szaleństwo w Kraśniku: DJ i plenerowe kino na start lata!